fbpx

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Değerli TURŞU BAĞI  Üyesi,

TURŞU BAĞI , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sizden bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta… vs.) talep etmektedir.

TURŞU BAĞI  sunucularında toplanan bu bilgiler; dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma” çalışmalarında sadece TURŞU BAĞI  bünyesinde kullanılmaktadır.

TURŞU BAĞI , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

TURŞU BAĞI , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ALLDAY müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla TURŞU BAĞI  iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linki ile   e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, TURŞU BAĞI  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında hiçbir şekilde tutulmamaktadır. Bu şekilde, ödemeye yönelik tüm işlemlerin TURŞU BAĞI  arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ayrıca bork.com.tr’ da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.

Dilek, şikayet ve önerileriniz için:

info@tursubagi.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

TURŞU BAĞI

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir